Ochrona Danych Osobowych

Informacja dot. przetwarzania danych osobowych w Urzędzie Gminy Warlubie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. podaje się informację:

Administrator Danych Osobowych – Wójt Gminy Warlubie z siedzibą w Urzędzie Gminy Warlubie, 86-160 Warlubie, ul. Dworcowa 15;

Inspektor Ochrony Danych – Agnieszka Stawicka, e-mail: inspektor[at]cbi24[dot]pl

Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji obowiązków prawnych ciążących na Gminie Warlubie i przechowywane przez okres zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Każdy ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich:

1)  poprawiania,

2)  usunięcia,

3)  ograniczenia przetwarzania,

4)  prawo wniesienia sprzeciwu.

Skargę w przypadku przetwarzania danych osobowych z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia wnosi się do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00–193 Warszawa.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>